Асфальтні УСТАНОВКИ


Асфальтозмішувальні установки випускаються у вигляді уніфікованих конструкцій, що є визначальною умовою для високої якості одержуваних сумішей. Рухомі частини установки знаходяться під контролем системи управління, яка поєднує останні технічні досягнення з інтуїтивно зрозумілим для оператора інтерфейсом.


В асортименті представлені установки різних розмірів. Всі вони зберігають свою ефективність навіть в складних умовах роботи на маленьких майданчиках. При створенні установок в їх конструкції передбачається можливість подальшої модернізації за рахунок інтеграції нового обладнання і технологій (наприклад використання целюлозної добавки, рециклінгових матеріалів).

КЗСТ пропонує різні установки від доступних базових моделей до преміальних, дооснащённих безліччю опцій. При розробці установок КЗСТ враховує правила міжнародних перевезень, що дозволяє уникнути будь-яких проблем на митниці, а використання підключаються (plug-in) компонентів знижує витрати на монтаж обладнання. Деякі установки можна монтувати без використання бетонних фундаментів, що дозволяє істотно скоротити фінансові та часові витрати.

  • Наші фахівці знають всі складнощі, з якими іноді доводиться стикатися при експлуатації асфальтозмішувальних установок, і завжди готові запропонувати вам ефективне рішення.

Будемо раді, якщо ви зв'яжетеся з нами


Продукція КЗБТ використовується в різних галузях промисловості для створення комплексних рішень. Незалежно від того, стандартну продукцію використовує клієнт або цілий комплекс механізмів, завдяки нашому досвіду, ми завжди розуміємо своїх клієнтів і готові надати необхідну консультацію.

Email адреса

info@kremzavod.com

Ми в соціальних мережах

+38 067 575 85 95
+38 067 545 77 01