Виробництво металоконструкцій за індивідуальним замовленням


Компанія «КЗСТ» займається виробництвом металевих конструкцій різної складності. Випускаючи продукцію, ми досягаємо високого рівня якості. Це можливо завдяки новому обладнанню і тому, що фахівці відділу технічного контролю ретельно стежать за всіма виробничими процесами.

Виготовленням металевих конструкцій займається кваліфікований персонал з багаторічним досвідом виробництва металоконструкцій. Співробітники постійно поглиблюють свої знання та вдосконалюють навички. Це дозволяє нам надавати професійні послуги і робити клієнтів задоволеними.

Послуги, які пропонує компанія «КЗСТ», не обмежуються виготовленням металоконструкцій. Ми також надаємо перевірку якості продукції у відповідності з усіма стандартами, підготовку звітів і протоколів вимірювань за запитом клієнта, перевірку зварних швів, а також послуги зі складання та проектування. Ви можете замовити різні металеві конструкції і послуги по механічній обробці. Для цього зв'яжіться з нами за телефонами, які вказані на сайті.

Будемо раді, якщо ви зв'яжетеся з нами


Продукція КЗБТ використовується в різних галузях промисловості для створення комплексних рішень. Незалежно від того, стандартну продукцію використовує клієнт або цілий комплекс механізмів, завдяки нашому досвіду, ми завжди розуміємо своїх клієнтів і готові надати необхідну консультацію.

Email адреса

info@kremzavod.com

Ми в соціальних мережах

+38 067 575 85 95
+38 067 545 77 01