Конвеєрне обладнання


Стрічковий конвеєр

Стрічкові конвеєри використовуються для переміщення сипких і штучних вантажів в горизонтальному і похилих під кутом 18-20 ° напрямках, а також для міжопераційного транспортування деталей при поточному виробництві. Вони отримали широке застосування у всіх галузях промисловості і є основним транспортом подачі палива на електростанціях, наземного і підземного транспортування вугілля і порід, руди, коксу, будматеріалів. Стрічкові конвеєри є складовими частинами розбірних екскаваторів, навантажувальних машин і т.п. Велике поширення вони отримали завдяки високій продуктивності (до 4000 т / год.), Довжині транспортування, простоті конструкції і надійності роботи.

Гвинтовий(шнековий) конвеєр

Гвинтовий (шнековий) конвеєр стаціонарний загальнопромислового призначення призначений для транспортування в горизонтальному і похилому (під кутом до 90º) положеннях, при температурі до 80ºС пилоподібних, порошкоподібних, дрібнокускових (розмір шматка до 20 мм.), Неабразивних і абразивних насипних вантажів.

Гвинтові конвеєри також призначені для транспортування зерна і продуктів його переробки і працюють в комплексі з високопродуктивним обладнанням млинів.

Гвинтовий конвеєр є транспортировочной машиною безперервної дії, робочим органом якої є гвинт, що обертається в закритому жолобі. Напрямок обертання гвинта - праве або ліве. В конвеєрах з діаметром гвинта 200 і 315 ммвінтовая спіраль може бути виконана суцільний, або набиратися з лопаток жорстко закріплені на валу гвинта і утворюють гвинтові лінію. У гвинтових конвеєрах з діаметром вінта400 ммвінтовая спіраль виконується суцільний.

Гвинтові конвеєри поставляються уніфікованими секціями, що мають в залежності від вимог замовника завантажувальні і розвантажувальні патрубки.

Будемо раді, якщо ви зв'яжетеся з нами


Продукція КЗБТ використовується в різних галузях промисловості для створення комплексних рішень. Незалежно від того, стандартну продукцію використовує клієнт або цілий комплекс механізмів, завдяки нашому досвіду, ми завжди розуміємо своїх клієнтів і готові надати необхідну консультацію.

Email адреса

info@kremzavod.com

Ми в соціальних мережах

+38 067 575 85 95
+38 067 545 77 01